"Pobyt proběhl v naprosté pohodě. Personál byl ve všech případech ochotný a vstřícný, jídlo vynikající, dobře ochucené, pochvala paní kuchařce."
"Uvítala bych v odpoledních či večerních hodinách volný vstup do bazénu pro samoplátce. "
"Velice děkuji "
"Zcel spokojeni jsme letos nebyli."
"Pobyt byl v pořádku, jenom je škoda, že nemáte v hotelu volně přístupný bazen na relaxaci.Jinak vše v pořádku děkuji Havlasová"
"Lázně Luhačovice jsou naše oblíbené místo,jezdíme každoročně,v hotelu Palac jsme byli podruhé a těšíme se na příští rok.n"
" Příjemný pobyt , milá obsluha vše na úrovni moc děkujem . "
"Děkujeme ,bylo nám u vás velice dobře ,až na to drahé parkování. Těšíme se na další pobyt. S pozdravem Vojtovi"
"Plná spokojenost"
"Celková spokojenost, jen silniční provoz rušil pobyt. Snížení rychlosti vozidel by snad pomohlo. S pozdravem Mošnovi."
"Ocenily jsme spolu s maminkou možnosti mít vše pod jednou střechou. Vzhledem k její kondici to bylo pro nás maximálně vyhovující a na procedury tím pádem jsme nemusely nikam odbíhat. Hotel nám poskytoval nad standartní služby, jídlo bylo pokaždé skvělé. Nic co bych mohla vytknout na srdci nemám.¨ Spokojenost po všech stránkách a pobyt v Luhačovicích mohu jen každému přát."
"byli jsme spokojeni jenom nám trošku vadilo že není v ceně pobytu ani jednou návštěva bazénu."
"Stížnost na neochotné a arogantní chování slovensky mluvící vedoucí obsluhy v restauraci. Při usazování ke stolu neprojevila ochotu vyhovět a usadila nás přes náš nesouhlas do průvanu; do vchodu restaurace. Naší žádosti o přesazení, po odjezdu některých hostů, nevyhověla."
"Pobyt byl v pořádku, jen nám chyběla možnost využití i bazénu. "
"Spokojenost se všemi službami i pobytem."
"Pobyt v hotelu Paláce byl příjemný . Chyběla nám nějaké kulturní pobavení ,co určitě zapříčinil dnešní stav.Parkovani si myslím by mělo být zajištěné od hotelu , ne aby si musel jít zajistit sám . Zahradničková"
"S pobytem jsem spokojená byla, zvláště s kulturním vyžitím a stravou. Zdravotně jsem ovšem na vaše procedury doplatila. Okamžitě po dojezdu domů se u mě projevil silný zánět močového měchýře a silné nachlazení dýchacích cest. Příště se určitě obejdu bez koupelí a inhalací."
"Dobrý den, děkuji za servis a péči. Nejvíce vyhovovalo stravování formou švédských stolů, protože jako senior úplně nezvládám porce v restauracích. Iva Mičulková"
"Nemám co vytknout - spokojenost ve všech směrech. Příští rok mám zájem pobyt opakovat."
"S pobytem v Hotelu Palace jsme byli spokojeni. K ubytování nemáme co dodat, kuchyně byla velmi dobrá. Snad jen prodloužení doby pro večeře alespoň o půl hodiny (nebo o hodinu??) by stálo za úvahu. Třeba jen v letní sezóně. Patřili jsme jednoznačně k té menšině, která se snažila využít volná odpoledne k výletům do okolí Luhačovic a pak by se prodloužení výdeje hodilo."
Tel.: +420 314 004 840 | e-mail: info@laznetravel.cz
Dvořákova 118 , 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
C 111195 vedená u Městského soudu v Praze
Copyright 2024 CzechTravelAgency s.r.o.